Grantová agentura České republiky (GA ČR) vyhlásila výzvy k podávání návrhů projektů

Úno 12, 2024 | Uncategorized

Grantová agentura České republiky (GA ČR) vyhlásila výzvy k podávání návrhů projektů do soutěží: Standardní projekty, EXPRO, JUNIOR STAR, POSTDOC INDIVIDUAL FELLOWSHIP, Mezinárodní projekty a Lead Agency projekty. Univerzitní deadline je stanovený na 2. dubna do 12:00. Fakultní deadline k finální kontrole projektů je 25. března 2024. Zodpovědnou osobou za FF je Nela Valchářová. Další informace najdete zde. Zadávací dokumentace k dispozici zde.

SEMINÁŘ GAČR: V pátek 1. března 2024 se bude konat online informační seminář, v rámci kterého budou diskutovány náležitosti projektových návrhů, systém GRIS a případné nejasnosti z vaší strany. Přesný čas konání bude upřesněn. V případě zájmu prosím kontaktujte Nelu Valchářovou, vaše dotazy k diskuzi můžete zasílat již teď. Odkaz na setkání vám bude zaslán emailem v následujících dnech.

Standardní projekty

Doba trvání: 2-3 roky
Pro koho: nijak omezeno
Způsob podání návrhu: aplikace Gris